Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   maj 25

II Przegląd Piosenki Wakacyjno-Turystycznej

Dzisiaj w naszym Przedszkolu odbył się II Przegląd Piosenki Wakacyjno- Turystycznej, na którym mieliśmy zaszczyt gościć dzieci, panie wychowawczynie, dyrektorów przedszkoli i szkół Gminy Brzozów. Swoją obecnością zaszczycili nas także: wiceburmistrz Brzozowa Mariusz- Bieńczak, dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie Jerzy Ferdynand Adamski , dyrektor ZEAS w Brzozowie Józef Baran oraz pani Anna Ostrowska i Kamila Stachyrak z Rady Rodziców naszej placówki. Przegląd prowadzła pani Monika Szczepek. Wszystkie dzieci śpiewały pięknie piosenki o tematyce wakacyjnej. Były występy z choreografią. Nasze przedszkole bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom i przybyłym gościom. PBS Mrówka w Brzozowie i Delikatesom Centrum w Grabownicy dziękujemy za zasponsorowanie nagród dla dzieci. Panu wiceburmistrzowi dziękujemy za słodkości dla dzieci, a Panu dyrektorowi JF Adamskiemu za piękne pocztówki z widokiem Brzozowa. Dziękujemy OSP z Grabownicy za udostępnienie stołów i krzeseł🙂.Zapraszamy za rok.

Skip to content