Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   cze 08

Piknik z okazji Dnia Dziecka

7 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbył się Dzień Dziecka. Ten dzień okazał się doskonały do tego, aby dzieci z różnych grup przedszkolnych mogły się zintegrować Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich milusińskich był zamek, zjeżdżalnia dmuchana, basen wypełniony piłeczkami z których dzieci mogły korzystać przez cały dzień. Ileż okrzyków radości świadczących o dobrej zabawie rozlegało się dookoła! Ale to wciąż nie koniec niespodzianek. Przedszkolaki uczestniczyły w przeróżnych, zabawach, konkursach, był także pokaz baniek mydlanych kiełbaska z ogniska, wata cukrowa, lady, popcorn i słodkości smakowały wyjątkowo, bo pod „gołym niebem” wszystko lepiej smakuje. Końcowym etapem było wręczenie wszystkim dzieciom słodkich czekolad i kolorowych baloników. Było wesoło, kolorowo i bajkowo, dzieci pełne wrażeń, emocji, radości i zadowolenia wróciły do swoich domów. Drogie dzieci- spełnienia waszych najskrytszych marzeń!
Podziękowania dla Rady Rodziców:
W imieniu całej przedszkolnej społeczności Pani Dyrektor, kadry pedagogicznej oraz całego personelu a przede wszystkim w imieniu dzieci! Składamy gorące podziękowania za sfinansowanie i zorganizowanie imprezy, poświęcony czas i pracę na rzecz naszego przedszkola przez Radę Rodziców.