Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   lis 09

Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada

,,Polskiem hymnem narodowym jest Mazurek Dąbrowskiego,

Jeszcze Polska nie zginęła!

Któż z Polaków nie zna tego?”

Dziś w naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.
9 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca 105  rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci ze starszych i młodszej grupy przedszkolnej. Dziękujemy za przybycie naszym specjalnym gościom :Panu Kazimierzowi Tympalskiemu, Kazimierzowi Zajdlowi, Aleksandrze Hałdek oraz Dominikowi Arendarczykowi a także mamusiom z naszej Rady Rodziców. Serdeczne podziękowania składamy także za upominki dla naszych dzieci.

 

 

 
Skip to content