Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   cze 25

PIKNIK RODZINNY

Dzisiaj 23 czerwca, koniec roku szkolnego i Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie.

Tegoroczny Piknik przygotowany został w ramach współpracy z Urzędem Miejskim w Brzozowie i dofinansowany z konkursu ofert organizowanym przez Burmistrza Brzozowa na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym w 2023 roku. Wniosek został przygotowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Grabownica Starzeńska.

 Dziękujemy za obecność zaproszonym gościom: księdzu proboszczowi Janowi Szmydowi, sołtysowi naszej wsi Dominikowi Arendarczykowi, państwu radnym: Aleksandrze Haudek, Kazimierzowi Zajdlowi, Kazimierzowi Tympalskiemu. Za obecność dziękujemy Panu dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Grabownicy, Mariuszowi Hałasikowi. Dziękujemy za przybycie policjantom ( szczególnie Państwu Hędrzakom), strażakom: Panu Grzegorzowi Wójcikowi, Wiesławowi Barbarze i Wiesławowi Wosiowi, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowały pyszne dania: Pani Elżbiecie Struś, Annie Sawickiej i Wiesławie Bielec❤. Dziękujemy rodzicom, a w szczególności Radzie Rodziców za zaangażowanie, Pani Ani Brodzickiej- Woźniak, która nigdy nie odmawia pomocy. Dzieci mogły skosztować wielu smakołyków, wyskakać się na dmuchańcach, pobyć z rodzicami, był kiermasz książki i wiele innych atrakcji. Pożegnaliśmy uroczą grupę Ananasków ( 5 latki), które przez arkana przedszkolnej wiedzy prowadziła Pani Agnieszka Burnat. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Wręczyliśmy statuetki Przyjaciel Przedszkola państwu Hędrzakom i Panu dyrektorowi ZEAS w Brzozowie Józefowi Baranowi. Rozetki Przyjaciel Przedszkola otrzymali: Pani Aleksandra Haudek, Pan Dominik Arendarczyk, Pan Artur Materna i Pan Piotr Sąsiadek. Do zobaczenia za rok🙂

 

Skip to content