Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   maj 19

I Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Wakacyjno-Turystycznej

Dnia 19 maja 2023 roku w naszym przedszkolu odbył się I Konkurs Piosenki Wakacyjno-Turystycznej pod hasłem ,,Ahoj, przygodo!”.

,,Ideą główną naszego spotkanie jest zaszczepienie w dzieciach już od najmłodszych lat, zamiłowania do podróży i spędzania wolnego czasu na łonie natury oraz rozwijania wrażliwości artystycznej dzieci poprzez zapoznanie z popularną literaturą muzyczną”

 

 Mieliśmy zaszczyt gościć dzieci i panie wychowawczynie oraz dyrektorów z innych przedszkoli z gminy Brzozów. Mnóstwo wrażeń, przepiękne wykonania, aranżacje towarzyszyły nam podczas każdego występu. Nasze przedszkole reprezentowały Nina Brodzicka w piosence ,, Niech żyją wakacje” oraz Lena Brodzicka w utworze ,, Po łące biega lato”.

Swoją obecnością zaszczycił nas pan sekretarz Waldemar Och oraz dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie J.F. Adamski. Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, a Burmistrzowi Szymonowi Stapińskiemu za wsparcie w postaci prezentów dla dzieci.

Skip to content