Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   mar 15

III Konferencja Asów Internetu

Od dwóch lat uczestniczymy w programie Asy Internetu Fundacji Szkoła z Klasą. Dzisiaj braliśmy udział w konferencji Asów i byliśmy na lekcji o odwadze Ewy Kempskiej oraz o rozsądku Agnieszki Chomickiej – Bosy. Dzieci uważnie słuchały i wykonywały polecenia. Bardzo spodobał nam się pomysł na przepis na odwagę, w którym odnaleźliśmy nasz ulubiony składnik: PRZYTULASY! Jednakże największe emocje wzbudził w nas film nakręcony w naszym przedszkolu w czerwcu 2022 r. przez Fundację Szkoła z klasą, w którym pani dyrektor opowiada o swojej przygodzie z programem. To dla nas ogromny zaszczyt. Dziękujemy Fundacji za taką promocję i zapewniamy, że Asy w naszym przedszkolu będą stałym elementem pracy i rozwoju świadomości cyfrowej naszych przedszkolaków.

Skip to content