Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   cze 25

Piknik Rodzinny w PS w Grabownicy Starzeńskiej

24 czerwca 2021r. na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się Piknik Rodzinny. Specjalnie na tę okazję zostały przygotowane liczne atrakcje. Rodzinne spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez panią dyrektor. Następnie na scenie dzieci z poszczególnych grup wiekowych zaprezentowały swoje umiejętności. W programie występów pojawiły się piosenki, wiersze, zabawy, skecze i tańce.  Piknik połączony został z uroczystym pożegnaniem najstarszej grupy przedszkolaków, która pod okiem wychowawcy, pani Elżbiety Pierożak  zaprezentowała piękny występ. Nie dało się nie zauważyć, że miłym akcentem pikniku stanowiły wspólne zabawy dzieci z ich  rodzicami.  Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Te chwile, ugruntowują nas dorosłych, w przekonaniu, że warto poświęcić czas, energię dla dobra dzieci, ich radości i uśmiechu.

Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w warsztacie plastycznym prowadzonym przez panią Annę Brodzicką. Dzieci miały także możliwość pomalowania twarzy. Tą  miłą metamorfozą zajęła się mama jednego z naszych przedszkolaków pani Magdalena Błaż-Rogula.

W placówce na dzieci i rodziców czekał także poczęstunek. Ciepłe danie oraz słodkości, wata cukrowa, kawa, herbata i zimne napoje.

Największą atrakcją okazała się dmuchana zjeżdżalnia i zamek, na które dzieci co chwile ustawiały się w kolejce.

Organizacja Święta Rodziny była możliwa dzięki realizacji oferty, która wzięła udział w konkursie organizowanym przez Burmistrza Brzozowa na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym w 2021 roku. Podziękowania kieruje się do pana Tadeusza Stępnia i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju  Wsi Grabownica Starzeńska.

Decyzją Rady Pedagogicznej PS w Grabownicy Starzeńskiej zostały wręczone statuetki Przyjaciel Przedszkola wszystkim darczyńcom, a więc: panu Tadeuszowi Stępniowi, panu Dariuszowi Irzykowi – prezesowi firmy GRASTAR w Grabownicy, panu Adamowi Śnieżkowi – posłowi na Sejm RP za współfinansowanie serca na zakrętki plastikowe, oraz panu Bolesławowi Wolaninowi za sfinansowanie renowacji placu zabaw.

Skip to content