Przedszkole Samorządowe w Grabownicy Starzeńskiej


   sty 22

Hej kolęda, kolęda…

13 stycznia 2016r. w Przedszkolu nr. 1 w Brzozowie został zorganizowany XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek pt.: „Hej kolęda, kolęda…”. Nasze Przedszkole tym razem prezentowała najstarsza grupa: Julia Waszkiewicz w pastorałce pt: ” Do Stajenki ”past18 i Bartłomiej Sąsiadek w pastorałce pt. „ Bosy Pastuszek”,

past19

przygotowane przez Panią Monikę Szczepek. W przeglądzie jak co roku zaprezentowały się przedstawiciele wszystkich przedszkoli z Gminy Brzozów. Dobór pastoreki kolęd był różnorodny. Były tradycyjne kolędy i pastorałki o narodzinach Jezusa. Dzieci lekko stremowane nowym miejscem, scenografią i liczną publicznością wykazały się dużym profesjonalizmem w śpiewie. A wszystko po to by przypominać o tradycji, integrować się i wspólnie przeżywać jeszcze ten poświąteczny czas. Przegląd poprzedziły występy dzieci z Brzozowskiego Przedszkola.

IMG_0039-Kopiowanie

Przedszkolaki z zaciekawieniem przysłuchiwały się i przyglądały występom swoich kolegów. Dla dzieci występ był ogromnym przeżyciem a dla niektórych pierwszym doświadczeniem w występach poza przedszkolem.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Na koniec oczywiście zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

IMG_0186-Kopiowanie